hajoberles hajokirandulas rendezvemyszervezes

Versenynaptár

2012 vitorlás szezon versenynaptár (Forrás: http://porthole.hu)

 

 
Untitled 1

Dátum Nagyhajós
pályverseny
Nagyhajós pálya és
túra mix
Nagyhajós
túraverseny
Kishajós verseny
(Balaton)
Velencei-tavi
verseny
2012.03.24-25.       Siófoki
Csapatbajnokság
 
2012.03.31-04.01         Silwell Kupa F, Fv,
Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.07-08.       Ifi Évadnyitó 420,
LR, L4.7, Op, C (Földvár)
Variens Kupa F, Fv,
Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.14-15. Bajnokok Bajnoksága
J24 /13-14./ (Kenese)
    Tavaszi Bajnokság
FD, St, 470, F, L, F18, 49er, Dragon (Füred)
VVSI Amatőr verseny
/15./ (Agárd)
2012.04.21-22. Soling Masters VB,
Soling OB /21-24./ (Almádi)
      VVSI Kupa F, Fv, Fj,
L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.28-04.29. Kenesei Szenonnyitó ODT I.;    Keszthelyi Évadnyitó
/30-1./
  Majthényi Zsombor
emlékverseny Utánpótlás I.ranglistaverseny 470J, 420, LR, L4.7, C, Op
/28-30./ (Agárd)
2012.05.05-06. Tolnai László
emlékverseny /5./ (Füred); Klubok Bajnoksága 8m OD (Füred);X35 NS Clinic
(Földvár), Szombati Sorozat I. (5./ (Keszthely)
    HYC Kupa Dragon, Op
(Füred)
Fejér Megye
Bajnokság F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.05.12-13.     Balatoni Évadnyitó
/12./ (Füred)
18-as EK /11-13./
(Földvár); Balatoni Évadnyitó K, 420, LR, L4.7, C, Op (Füred)
 
2012.05.19-20. LVE OD Kupa ODTII.
(Siófok)
Uniqa BR I.
(Badacsony)
Mihálkovics
emlékverseny (Tihany)
Atomerőmű Kupa
Kalóz, Finn /18-20./ (Füred); KYC Kupa Utánpótlás 2. Ranglistaverseny
420, LR, L4.7, C, Op /18-20./ (Keszthely)
 
2012.05.26-27. Eurowind Katamarán
Kupa M3, F-18 (Alsóörs); Siófoki Évadnyitó YS /28-29./
  Pünküsdi Regatta
/26-28./ (Földvár)
Repülő Hollnadi OB
/25-29./ (Földvár); 49er GP-1 (Almádi); Dolesch Iván emlékverseny FD,
470, L, St, F /26-28./ (Földvár)
Velencei-tavo
Évadnyitó F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.06.02-03. Dragon
Flottabajnokság /1-3./ (Füred); Kereked NH (Csopak); Szombati Sorozat
II. (Keszthely); Plastik Regatta /2./ (Fűzfő)
Uniqa BR II.
(Szigliget)
  Burgmann Kupa Kalóz
(Füred)
VVSI Amatőr verseny
/2./ (Agárd)
2012.06.09-10. Tramontana-Sennebogen Kupa /9./ (Füred); Kereked ODT III. (Csopak);
Badacsony Match Race 50-es cirk; Bankkártya Kupa /8./ (Kenese)
Biztosítási Kupa
/9./, Bankár Kupa /.10./ (Kenese)
  Félszigetkerülő
Kalóz /9./ (Tihany); 49er GP-2 (Földvár); 470 és 420 THE Regatta
(Tihany); CSVI Utánpótlás verseny 420, LR, L4.7, C, Op
Vida Lajos
emlékverseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.06.16-17. Pénteki Regatták I.
J24, Nautic /15./ (Kenese); Joker-Thermoplusz Kupa (Fonyód); Rumcájsz
Kupa 1. /16./ (Fűzfő)
  Fehér szalag,
Classic Round, Izsák Szabolcs emlékverseny /16./ (Füred); 
Paks Kupa Kalóz (Füred)
Nyári Földvári Regatták I. FD, St; Grid Kereked Utánpótlás 3.
ranglistaverseny 420, LR, K4,7, C, Op /17-19./ (Csopak) 
 
2012.06.23-24. Pénteki Regatták II.
J24, Nautic /22./ (Kenese); Hobicat Kupa F18 M3 (Alsóörs); Egykezes és
Négykezes Nagyhajók (Csopak); BS-Fűzfő Kupa /23./
Orvos-Gyógyszerész
Kupa (Siófok)
Túraverseny
Kékszalag felkészítő /21-25./ (Siófok)
Utánpótlás OB 470 J,
420 /22-26./ (Tihany); 49er GP-3 (Keszthely)
Nemzetközi
Velencei-tavi Vitorlás hét F, Fv,Fj /21-24./ (Agárd); Laurel Kupa Fv
/25-26./ (Agárd)
2012.06.30-07.01.. Pénteki Regatták
III. J24 Nautic /29./ (Kenese); Jolle (15, 25) OB /28-03./ (Fonyód);
Pharam Kupa /30./ (Kenese);Raiffeisen Private Banking Kupa ODT IV.
(Földvár)
Bor-Borász Regatta
/29-01./ (Kenese)
Horváth Boldizsár
emlékverseny /1./ (Füred); Bonifác Kupa /29-1./ (Fűzfő)
  OMT Kupa F, Fv, Fj,
L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.07.07-08. Szombati Sorozat
III. (Keszthely)
  Kékszalag /5-7./
(Füred)
Kékpántlika 420 LR,
L4.7, C, Op /4./ (Füred)
 
2012.07.14-15. Pénteki Regatták IV. J24 Nautic /13./ (Kenese); Egis Kupa (Csopak),  Uniqa BR III.
(Aliga)
Rizling Kupa
(Ábrahámhegy)
Nyári Földvári
Regatták II. FD, St; Summer Regatta LR, L4.7, Op (Fűzfő); BYC Kupa Kalóz
(Füred)
VVSI Amatőr verseny
/14./ (Agárd)
2012.07.21-22. Pénteki Regatták V.
J24 Nautic /20./ (Kenese); Lájer Kupa F18, M3 (Alsóörs)
Ügyvéd Kupa /21-22./
(Aliga)
Csillagtúra (Füred) Csokikupa Utánpótlás 4. Ranglistaverseny 420, C, Op, L, LR, L4.7
/17-19./ (Földvár); Laser Flottabajnokság /20-22./ (Füred); 49er GP-4
(Füred) 
 
2012.07.28-29. J24 OB /25-29./
(Lelle); Pénteki Regatták VI. J24, Nautic /27./ (Kenese); Stratis Kupa
30-as cirkáló (Csopak); X-35 Match Race, 11m OD (Füred); Spartacus NH
Kupa (Földvár); Westport Kupa ODT V. (Lelle)
  International-Schiller Kupa (28./ (Boglár) Utánpótlás OB LR,
L4.7, C, Op /27-01./ (Füred)
Rufrom Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd) 
2012.08.04-05. NAU OB /1-5./
(Kenese); Nagyhajós OB Öv, 40, 30, E30, 22 cirk, 33, Regina, SS, S22
/3-8./ (Füred); Szombati Sorozat IV. (Keszthely)
    Helikon Kupa L, 420m
LR, L4.7, C, Op (Keszthely); 49er GP-5 /3-6./ Vihanj, CRO
 
2012.08..11-12. Nagyhajós ORC Bajn.
/10-15./ (Füred); X-35 Páros Verseny (Füred)
  Pálos István
emlékverseny (Fonyód)
  VVSI Minősítő verseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, S, Op, K (Agárd) 
2012.08.18-19. 8m OD OB /15-19./
(Földvár); Elliott 770 OB /15-20./ (Kenese); Almádi Kupa 30-as cirk
/17-20./;Alkotmány-Ti-Gres-Tabu Oldtimer Kupa /18./ (Kenese);Pénteki
Regatt Döntő J24, Nautic /18-20./ (Kenese); Rumcájsz Kupa 2. /20./
(Fűzfő)
  SOS Gyermekfalu
Regatta /16./ (Füred); Kenese-Keszthely Szóló /18./; Kelet-Nyugat
rekordverseny (Füred);Széchenyi emléktúra /18-20./ (Füred)
MVM Optimist Kupa
/15-17./ (Füred), Nyári Földvári Regatták III. St, FD /19-20./;Artesz
Kupa Kalóz Laser (Füred)
Szent István Kupa
(Agárd)
2012.08.25-26. Melges24, Asso OB
/22-26./ (Füred); 70-es cirk OB /23-27./; X.36 /25-30./ (Tihany); 11m OD
/26-31./ (Tihany); Ripka László emlékverseny Strabag PFS Nagydíj E30,
Dragon, 11m OD, 22-es cirk (Tihany)
Tecon Nagydíj
(Füred);Uniqa BR IV. (Boglár)
    Ponton Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd) 
2012.09.01-02. Sudár Regatta OB
/29-02./ (Csopak); Dolfin OB /30-2./ (Füred); Csillaghajó OB /30-3./
(Földvár); Füred Kupa ODT VI. Asso, D, S22, E770, J24, 8m OD, SR,
Melges24 (Füred);Szombati Sorozat V. (Keszthely)
Építők Kupa J24,
nagyhajók /31./ (Füred); Közmű és Épületgépész Kupa (Kenese)
  CSVI Utánpótlás
verseny 420, LR, L4.7, C, Op (Csopak); Greco Kupa 470 (Földvár); Király
Ferenc emlékverseny Kalóz (Fűzfő)
YKA Amatőr verseny
(Agárd)
2012.09.08-09. Dragon OB /5-9./
(Kenese); Bujtor István emlékverseny 30-as cirk (Füred);Szigligeti Aqua
Kupa YS /8./; Zánka Open
  Beszédes József
emlékverseny (Siófok)
Laser EK és 5.
Utánpótllás Ranglistaverseny L, LRn, LR, L4.7 /7-9./ (Füred)
Sirály Kalóz Kupa F,
Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op (Agárd)
2012.09.15-16.   Iparági Vitorlás
Talákozó YS Kalóz /14-16./ (Alsóörs);Sagem Infocomm Kupa /16./ (Kenese)
Félsziget-kerülő
(Füred); Partnergroup Túraverseny F18, M3 (Alsóörs); Gentlemen Race
egykezes /15./ (Keszthely)
Caprine Kupa Utánpótlás 5. Ranglistaverseny 420, C, Op, LR, L4.7
/14-16./ (Fűzfő); 49er GP-4 (Füred); Siófok Kupa 470, L, LR, 15-ös jolle
Flottabajnokság 
Finn OB /13-16./
(Agárd)
2012.09.22-23. Keszthelyi Évadzáró     Finn Masters EK
/18-23./ (Tihany); Balatoni Vitorlás Hét 49er, 470 felnőtt, Laser
felnőtt és junior, F18 OB /18-23./ (Füred)
VVSI Amatőr verseny
(Agárd)
2012.09.29-30. Unitef Kupa
(Földvár)
Uniqa BR V. (Szemes) TBS Nagydíj
egysezmélyes Balatonkerülő /27-30./ (Csopak)
  Pákozdi csata
emlékverseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op (Agárd)
2012.10.06-07. Pempő Kupa YS, 15-ös
jolle (Siófok); Szombati Sorozat VI. (Keszthely)
       
2012.10.13-14.         Építők Finn Kupa L,
LR, L4.7, Op, K, F, Fv. Fj (Agárd)
2012.10.20-21. Siófoki Évadzáró YS
/20./, Őszi Regatta /21./ (Kenese)
    Dockyard Balatoni
Évadzáró Fd, St, 49er, 470, F, L, 420, LR, L4.7, c, Op, F18, Dragon (Füred)
 
2012.10.27-28. Last Minute Regatta
/27./ (Keszthely); Siófok Match Race
      Finn Sikló Évadzáró
F, Fv, Fj, LR, L4.7, Op, K, S (Agárd)
2012.11.01-02.     Dér Kupa YS /3./ (Kenese)    
2012.12.01-02. P: linkcsere?;        

Vitorlás versenyekkel és hajóosztályokkal kapcsolatban több információt a sailing.hu és a hunsail.hu  oldalán kaphat.


Hajózzon velünk a Balatonon, vásároljon hajójegyet online: